Nápojové přepravky jako praktický pomocník při transportu různých druhů nápojů

přepravky

V dnešní době nemusíte podnikat, abyste využili praktickou pomůcku pro přenos alkoholických a nealkoholických nápojů. Na trhu naleznete široký sortiment nápojových a pivních přepravek. Můžete si vybrat z předem dané nabídky standardizovaných typů a velikostí nebo existují společnosti, které vyrábí například pivní přepravky na míru svým zákazníkům.

V takovém případě si firmy často kladou jako požadavek i vytvoření speciálního designu, který koresponduje s vizuálem dané firmy, pomáhá přepravky odlišit od konkurence a snadno identifikovat u zákazníka.

Jaké druhy ale existují a v jakých rozměrech se vyrábí, vám řekneme v následujícím přehledu.

Druhy nápojových přepravek

· Pivní přepravky – tento přepravní box patří mezi nejvíce využívaný. Přepravky na pivo jsou lehké, velmi odolné a v různých variantách, např. 20 x 0,5L, 24 x 0,33L, ta může obsahovat balení 2, 3, 4, 6, 8 a 12 lahví. Setkáte se ovšem i s méně využívanou variantou 6 x 1L.

Přepravky pro nealkoholické nápoje a nápojové přepravky tato praktická pomůcka Vám velmi zjednoduší přepravu nápojů. I tyto přepravky mají různé velikosti, 12 x 0,75 L, 12 x 0,5 L, výjimkou nejsou i velikosti 12 x 1 litrových lahví.

· Držák na lahve – optimální řešení pro nošení PET lahví. Tvarovaná rukojeť je velice příjemná pro manipulaci a je připevněna přímo k láhvi ve výrobě pro variantu šesti lahví. Tento produkt nahrazuje i smršťovací fólie a tím ekologicky přispívá životnímu prostředí.

Proč využívat nápojové plastové přepravky

Jedno mají plastové přepravky společné. Jsou založené na principu opakovaného použití plastových materiálů. Dále byl kladen důraz na jejich odolnost, snadnou údržbu, velmi lehkou hmotnost. Přitom je možné je stohovat i s těžkým nákladem. A samozřejmě zaručují bezpečnost lahví při transportu.

Jako příklad společnosti, která se specializuje nejen na prodej, ale především na výrobu a inovace nápojových přepravek, uvádíme firmu Schoeller Allibert. V oboru plastových obalů podniká již více než 40 let a zaručuje tedy vysokou kvalitu a spolehlivost všech přepravek.

Tento výrobce také proklamuje svou přizpůsobivost dle potřeb zákazníka. Přizpůsobit je možné velikost, tvar i marketingovou komunikaci. Pokud chcete prezentovat a zviditelnit Vaši značku, je design základní prvek v očích dnešního zákazníka. Pracovat můžete nejen s logem, ale také s 3D efektem nebo in-mold technikou.

Výhody nápojových přepravek:

· Plně recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí

· Vysoká životnost

· Cenově výhodné

· Stohovatelné

· Velmi nízká váha

· Odolnost vůči nárazům

· Snadno omyvatelný povrch

Podrobnější informace naleznete na stránkách společnosti https://www.schoellerallibert.com/cz/, ale doporučujeme využít možnost nezávazné konzultace s odborníky společnosti, kteří vám dokážou pomoci s vašimi individuálními požadavky a doporučit řešení, které je pro vás nejvhodnější. V případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat Schoeller Allibert na email info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient