Nastěhovala se k vám domů nebo do auta kuna? Tak se jí rychle zbavte

motor - Antifer proti kunám 200 ml

Kdo kdy zažil kunu v domě, ví, že to rozhodně není nic příjemného. A vypudit ji z takové půdy nebo auta nebývá zrovna snadný úkol.

Kuna je možná roztomilé zvířátko, ovšem jakmile se zabydlí přímo u vás v domě, může to být na dlouho. Tento skalní tvor se u vás cítí v bezpečí a v teple, které kuna vyhledává především v době odchovu mláďat. Vy za to ale zaplatíte svým pohodlím a klidem. Obzvláště v noci o sobě tito živočichové dávají jaksepatří vědět. Jsou hluční a zapáchají. Lidé s kunou či kunami v domě se tak moc nevyspí.

kuna - Antifer proti kunám 200 ml

Kuna škodí

Na takových půdách kuny dokážou napáchat značné škody. Znečištění půdy výkaly bohužel patří mezi ty nejmenší. Kuna je schopna poničit izolaci, střechu, elektroinstalaci a v neposlední řadě bývá přenašečem různých onemocnění. Pokud se vám tedy doma kuna usadila, mělo by být vaším prvořadým úkolem se jí zbavit.

Kuna v autě

Velkou neplechu dokáže nadělat i kuna v autě. Pokud se vám dostane do motorového prostoru, můžete mít zaděláno na vážné problémy. Ona si totiž ráda pochutnává na různých hadičkách a izolacích. Nejeden kabel je tak schopna bez větších potíží uhryzat. Jistým řešením by mohlo být parkování v garáži. Ne každý ale má tu možnost a hlavně kuny se dokážou dostat i do garáží. Existují však i další možnosti, jak proti kunám bojovat.

Jak se kuny zbavit

Antifer proti kunám 200 ml
Antifer proti kunám 200 ml

Spoustu zaručených rad a doporučení na téma „jak se zbavit kuny najdete například na internetu. Narazíte tam na zmínky o citronové šťávě nebo tygřím trusu – kde ale v našich končinách sehnat tygří trus, že? Skutečnost je bohužel taková, že jediný účinný recept neexistuje. Jeden můj známý ji z půdy vyhnal velmi hlasitou hudbou. Sousedovi zase zabralo zpocené tričko. Věc je navíc taková, že co zabere na jednu kunu, nemusí zabrat na druhou.

Zabírají určité pachy

Velmi účinný se svým jedinečným složením několika pachů ukazuje speciální sprej proti kunám Antifer. Jeho použití je jednoduché – několika vstřiky jej naaplikujete na jakýkoliv nasákavý materiál (třeba staré tričko nebo jakoukoliv látku) a umístíte do prostor, ve kterých se vám kuna zabydlela. Nepříjemné pachy, jež se v látce udrží až po dobu 4 týdnů, by kunu z vašeho auta měly vyhnat. Za vyzkoušení to rozhodně stojí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient