Udělejte přes léto něco se svými jazykovými dovednostmi

jazyková škola

Léto je za dveřmi, mnoho studentů již má zkoušky za sebou, rodiče už možná vybrali tábor svým dětem. Spoustu lidí čeká zasloužený volnější režim. Jsou ale i tací, kteří nechtějí promarnit dva měsíce nicneděláním. Patříte mezi ně také? Využijte volnější období pro zlepšení jazykových dovedností!

Znalost jazyka se vám rozhodně neztratí a teď v létě, kdy máte před sebou jistě nějakou zahraniční dovolenou či výlet, se nové znalosti určitě budou hodit. Můžete vylepšit angličtinu, případně se pustit do studia nového jazyka úplně od základů. A jaké jsou možnosti?

Letní jazykové kurzy

Téměř každá jazyková škola Praha, Brno, ale i v libovolném jiném městě má výuku organizovanou po semestrech. Vás tedy musí zajímat speciální letní kurzy probíhající většinou v období červenec-srpen, někdy startují už od června. Nabízejí se klasické lekce probíhající jednou či dvakrát týdně odpoledne či po večerech, nebo intenzivní výuka. Spousta škol o prázdninách pořádá kurzy, které probíhají třeba jen týden, nicméně trvají od rána do večera. Jelikož se s jazykem setkáváte týden den co den a pořád, bývají velmi efektivní.

Soukromá výuka

Určitou možnost představuje i soukromá výuka. Zejména ve větších městech není vůbec problém najít schopného vyučujícího. Na druhou stranu si budete muset připlatit. Obecně je tedy lepší ze začátku chodit na skupinový kurz, a až tehdy, jakmile získáte základní dovednosti, si platit soukromého učitele. To už se budete nacházet ve fázi, kdy vám prospěje, že se bude věnovat jenom vám, popovídáte si spolu, budete se zaměřovat více na gramatiku, mluvení nebo poslech v závislosti na tom, co vám konkrétně dělá největší problémy.

Jazykový pobyt v zahraničí

Tato varianta vám do života rozhodně dá nejvíc. Hodí vás do vody a vy budete muset plavat. Abyste ale byli s pobytem spokojení, je důležité vybrat si správnou jazykovou školu, která jej zprostředkuje. Spolehlivou volbou je jazyková škola Praha 2 s názvem Britannika. S ní se můžete vydat učit angličtinu třeba do Anglie nebo rovnou na Maltu! Kurzů je na výběr opravdu spousta, délka pobytů začíná na jednom týdnu. Takže konec výmluv a hurá učit se. A kdyby to nakonec přece jen nevyšlo, Britannika má také skvělé kurzy v Praze. Kombinují se v nich různorodé aktivity, používají moderní výukové prostředky a hlavně je vedou profesionální lektoři s lidským přístupem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient