Oslovte advokátní kancelář s tradicí

Když už člověk potřebuje služby advokáta, měl by mít jistotu, že se obrací na odborníka, který mu skutečně pomůže. Hledáte kompletní servis pro podnikatele? Využijte právních, ale i daňových služeb advokátní kanceláře Koschin.

Advokátní kancelář s tradicí

V čele advokátní kanceláře JUDr. Zdeněk KOSCHIN stojí, jak už její název napovídá, advokát uvedeného jména. Jestli se o někom dá říci, že má právo v krvi, pak je to právě on. Tato profese je v jeho rodě už několik generací. Jeho prapraděd Josef rytíř Koschin z Freundenhofu (rytíř císařského Řádu Želené koruny) byl c.k. presidentem Obchodní soudu v Praze, stejně jako jeho praděd Felix rytíř Koschin z Freudenhofu (rytíř císařského Řádu Leopoldova). Děd JUDr. Karel Koschin vykonával post senátního presidenta Nejvyššího správního soudu, byl profesorem, tedy i docentem horního práva. A konečně jeho otec JUDr. Zdeněk Koschin, uvězněn v koncentračním táboře v Oranienburgu a poté totálně nasazen v Říši, vykonával do roku 1948 činnost soudce. Poté se musel stát dělníkem.
V současné době se s důvěrou můžete obrátit na JUDr. Zdeňka Koschinu, který své služby poskytuje společně s dalšími schopnými odborníky.koschin

Služby, na které se advokátní kancelář zaměřuje

A jaké služby vám advokátní kancelář JUDr. Zdeněk KOSCHIN nabízí? Spolehnout se můžete na kompletní servis pro podnikatele, a to nejen v oblasti právních, ale také daňových a účetních služeb.
Advokátní kancelář vám rovněž povede účetnictví, ať už jste či nejste plátcem DPH, poskytne vám účetní i ekonomické poradenství, bude zpracovávat přiznání k daním a provádět za vás další účetní činnosti dle potřeby. Kromě toho poskytuje kompletní zpracování mezd a postará se i o personální agendu. Nemusíte se starat o nic, co souvisí s těmito činnostmi. Usnadníte si práci a budete mít více času věnovat se jiným záležitostem ve vaší firmě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient