Účetnictví jinak – účetnictví online

Účetnictví jinak – účetnictví online

Bez účetnictví se neobejde žádná firma, žádný podnikatel. Jde o zákonem danou povinnost. Ne každý se ve vedení účetnictví a souvisejících zákonech vyzná, vlastně ani nemusí.

Stačí se spolehnout na odborníky v oboru, kteří se o vaše účty postarají. Vy pak můžete věnovat svůj drahocenný čas vašemu podnikání nebo činnostem, které máte rádi.Dnešní doba a dnešní možnosti posunuly služby v této oblasti o notný kus dál. Víte, že se svými doklady nemusíte nikam chodit a že existuje i forma online účetnictví? My se na ni specializujeme. Stačí se s námi domluvit na způsobu, jakým nám zašlete vaše doklady, a my se o vše postaráme. Naším cílem je udělat z účetnictví nástroj, který vám bude pomáhat a díky kterému budete schopni své podnikání skutečně řídit

jolana_prazakova3[1]
Jolana Prazakova
Naše služby nabízíme v cenově výhodných tarifech, z nichž si můžete vybrat ten, který se vám bude nejvíce hodit. Pokud nenaleznete ten pravý, obraťte se na nás, uděláme vám nabídku na míru. Jsme profesionálové. Sledujeme novinky a nejnovější trendy v účetnictví, aby se naši klienti mohli na naši práci 100% spolehnout. „Naše“ zastoupení máme i ve vedení Komory certifikovaných účetních, což je profesní organizace s mnohaletou tradicí, která sdružuje odborníky z účetní profese a pro veřejnost garantuje odbornost a kvalitu svých členů.
Nemusíte mít tedy obavy, že by nám utekl jakýkoli zákon, novela či vyhláška. I aktuální novelu zákona o účetnictví 2016 máme v malíčku. Dělejte to, co umíte a účetnictví nechejte na nás. Nezapomeňte, že správné vedení účetnictví šetří nejen váš čas, ale i vaše peníze!Co vám tedy nabízíme? Vedení jednoduchého i podvojného účetnictví, daňové poradenství, zpracování mzdového účetnictví. Připravíme vaše platební příkazy, spárujeme platby.
Umíme nastavit automatickou fakturaci i automatické odesílání upomínek či připravit vám reporty, které vám pomohou zpřehlednit to, co se ve vašem podnikání děje – a úspěšně plánovat další kroky. Podkladem vám budou aktuální a správná data, která vám dodáme ve formátu, jaký si sami určíte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient