Konzolové regály nabízí efektivní uskladnění materiálu

konzolové regály, vhodné pre produkty s netypickými tvarmi

Skoro v každé výrobní firmě a také v mnohých obchodních společnostech je nezbytný efektivní systém uskladnění výrobků či zboží. Skládat věci jen tak ladem a skladem se nevyplatí. Jednak se mohou velmi jednoduše poškodit, jednak je následně budete složitě zvedat a manipulovat s nimi. Zapotřebí je zkrátka vsadit na specifické regály. Ty zajistí pořádek a bezpečí uskladněného sortimentu. Jaký typ regálů volit? Výbornou volbou jsou především ty konzolové. Jejich přednosti si rozebereme v tomto článku.

Multifunkční využití

Jakékoli věci je vhodné uskladnit přehledně a efektivně z hlediska logistiky. Konzolové regály oba dva zmiňované parametry bez problémů splní. Nejčastěji slouží pro uskladnění nejrůznějšího plošného materiálu, který by se do klasických polic anebo do jiného prostoru nemusel vejít. Optimální jsou především pro bezpečné uložení delších profilů, žlabů anebo ocelových plechů či nejrůznějších velkoformátových střešních krytin. Pokud potřebujete uskladnit trámy, klasické či OSB desky, pak máte jedinečnou šanci. Stejně tak poslouží ve stavebních firmách, kde tímto způsobem efektivně uschováte překlady nebo kari sítě.

Řešení na míru

Jestliže si pořídíte konzolové regály na míru, můžete je mít v podstatě v jakémkoli prostoru. Hodí se třeba na venkovní prostranství nebo i do větší či menší haly. Celý systém se naprojektuje takovým způsobem, aby byl zkrátka funkční a dostupný z potřebných stran. U jiných regálů není takováto flexibilita standardem.

Pohodlná obsluha

Složit materiál na regály a následně jej vyložit není nijak náročné. Zvládnete to jak ručně, tak i s vysokozdvižným vozíkem. Právě tímto přepravním zařízením se obsluhuje tento systém uskladnění materiálu nejčastěji. Především kovové komponenty jsou značně těžké a jen tak je přenést by nebylo reálné.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient