Předčasná ejakulace – pomohou pilulky s dvojím účinkem

Co jsou zač pilulky s dvojím účinkem? Předčasná ejakulace se dá odstranit a nepotřebujete k tomu žádná kouzla ani zaříkávače. Lék, o němž bude řeč, je dokonce s trojím účinkem, ale ten třetí je bonusový, proto ho nechme na konec jako překvapení. Začněme od nejdůležitějšího, což je bez diskuze zdraví.

Předčasná ejakulace – co za ni může?

Protentokrát opomeňme předčasnou ejakulaci způsobenou mladickým „nadšením“ z prvních sexuálních zkušeností. Tady žádná léčba není potřeba a medikace je zbytečná; stačí jen trocha příležitostí a příležitostný pohár vášně. Ovšem pokud k ní pravidelně dochází ve středním věku, tak často signalizuje doutnající zdravotní problém či nevyrovnanou hladinu některých hormonů. Často je na vině životní styl a stres z pracovního vytížení, což ale lze jen těžko změnit ze dne na den. Říct partnerce, „miláčku, dneska jsem dal v práci výpověď, abychom si konečně milování užili oba,“ asi nebude ideální cesta, jak prodloužit intimní chvíle. Faktem je, že předčasnou ejakulací příliš rychle ukončený sex je zároveň zdravotním varováním. Léky s obsahem sildenafilu právě tyto potíže tlumí.

Oním druhým účinkem je léčba erektilní dysfunkce.„Ztráta mužnosti“ postihuje obrovské množství mužů, kteří to považují za daň věku. Nemluví o ní, protože se stydí. Řešení existuje a bylo by extrémní chybou ho nevyužít.

Jak si pomoci – dlouhodobé řešení

  • přiznat si problém,
  • analyzovat pracovní část dne a jasně definovat stresové stavy,
  • zamyslet se jak se jim vyhnout,
  • analyzovat „volný čas“ (často zjistíte, že ho vlastně moc není),
  • na základě určených problémů aktivně hledat řešení.

Faktem je, že situace se nevylepší ze dne na den. Přechodné období pomůže překlenout sildenafil, respektive léky na léčbu erektilní dysfunkci a předčasnou ejakulaci.

Třetí do party

První dva účinky, tedy řešení problémů s topořením a naopak rychlým vyvrcholením a ochabnutím penisu jsou dané hormonálně a jsou léčitelné. Třetí strašák se skrývá pod povrchem a jde vlastně a důsledek prvních dvou. Jde o rozpad vztahu, neboť kvalitní sex je naprosto nedílnou součástí partnerského života. Chápavá partnerka sice situaci, kdy přijde o vyvrcholení, nebude sarkasticky komentovat, ale pokud se z výjimečné příhody stane běžná záležitost, podepíše se to na vztahové harmonii. Ta může vyústit až v příležitostnou nevěru, což může přerůst v rozchod. Nenalhávejme si nalhávat, na sexu záleží.

Sex až na prvním místě

Pokud vše funguje, jak má, dramatická situace nenastane a vztah nebude ohrožen ani v náznaku. Kdyby totiž pilulky nefungovaly, vztah začne rozkližovat a rozpadat se. Řeči o tom, že „vztah přece není o sexu, ale o věrnosti, o důvěře a důstojnosti obou“ jsou totiž příliš často lhaním do vlastní kapsy. Vztah totiž je i o sexu, a to z poměrně nezanedbatelné části. Jen si uvědomme, jak často na sex myslíme a jak často ho (v ideálním případě) provozujeme. Těšíme a mnohdy investujeme nejen spoustu času, ale i množství peněz jen proto, aby byl. Pokud bychom sex chtěli nahradit nějakým „důvěrným povídáním, protože si přece rozumíme“, bylo by něco špatně.

Evoluci nelze obejít

Pro milování jsme evolučně nastaveni. Trvalo miliony let vývoje, během kterých se naše tělo stávalo tím, čím je dnes. Kdyby byl sex jen nutnou činností pro zachování rodu, nečinil by takové potěšení. Nemilujeme se jen proto, abychom poslali do světa sadu svých genů. V ložnici se usmiřujeme, řešíme budoucnost a nacházíme k sobě cestu. Neklape-li vztah v posteli, je poměrně vysoká pravděpodobnost, že to nebude klapat ani ve vztahu. Jenže pokud je problém medicínského charakteru a navíc je na něj úspěšně odzkoušená léčba, neodmítejme vědou nabízenou pomocnou dlaň.

Jaký je váš názor na léčiva s trojím účinkem?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient