Prodej bytu nevyřeší jen inzerát zdarma

reality

Rozhodli jste se prodat byt? Pokud si myslíte, že podat inzerát zdarma postačuje k tomu, abyste byt úspěšně a bez problémů podali, mýlíte se. Nejspíš se vám bude hodit pomocná ruka některých odborníků. Nemusíte se ale hned svěřovat do rukou realitní kanceláře. Využijte služby, které nabízí CINCINK.

Nechte si pomoct s prodejem bytu odborníky

CINCINK je férový realitní portál za kterým stojí Komerční banka. Nejde o realitní kancelář, ale ani o pouhý server s nabídkou inzerátů nemovitostí. Ty na portálu najdete, dokonce si tam máte možnost i vy zadat inzerát zdarma, avšak troufám si říct, že tím jeho služby nekončí, ale spíše začínají. Prodávající i kupující zde totiž najdou řadu dobrých rad, jak zrealizovat prodej bez přešlapů a fatálních chyb. A k tomu odkazy na odborníky z různých oblastí. Ti pomůžou vyřešit tu část obchodu, v které pokulháváte. Nemusíte tak platit velkou provizi realitní kanceláři, která by se jinak o tyto záležitosti prodeje postarala. Pouze si zaplatíte dílčí služby, díky kterým mnohdy svůj životní obchod zrealizujete rychle a hladce. V čem nejvíce při prodeji bytu chybujeme?

Když není prezentace dokonalou

Prodej bytu není tak snadný, jak by se mohlo zdát. Už jen obyčejný inzerát, když není udělaný profesionálně, dokáže snížit cenu, za kterou se byt snažíme prodat.Potřebujete být odborníkem na mnoho oblastí v jednom, abyste dokázali dobrý inzerát zadat. Umět fotit, někdy i točit video, vyznat se v grafice (pokud chcete vizualizaci či plánek bytu), rozhodně být dobrým copywriterem, abyste uměli napsat pěkný text, a marketingovým guru, aby byl dostatečně úderným. Troufáte si na to? Pokud ne, je tu hned první pomoc od CINCINK. Každou z těchto dílčích prací si snadno zadáte ke zpracování odborníkům, které vám portál doporučí.

prezentace

Pozor na to, za kolik

Rozhodně se nevyplatí zkoušet, jestli někdo neskočí na vaši přemrštěnou cenu bytu. Zejména ne tehdy, pokud s prodejem spěcháte. Ale rovněž se „nepodceňujte“ a nechoďte s cenou příliš dolu. Férový realitní portál umí poradit i v tomto případě. Doporučí vám odhadce, který velice levně pomůže stanovit obvyklou tržní cenu pro byt vaší velikosti, kategorie a podle lokality, kde se nachází. Jak se říká, s kůží na trh tak půjdete se správně nastavenou cenou.

Bez právníka ani ránu

Stáhli jste si na internetu kupní smlouvu a troufáte si jít s ní do prodeje bytu? Nebo jste sáhli po smlouvě, kterou měl již připravenou kupující? Pozor na to! Nebudete prvním, kdo se spálí. Profesionální právní služby na začátku stojí rozhodně méně, než když se následně hasí průšvih. A nejen to. Dobrý právník vás umí ochránit před ztrátami při prodeji bytu obecně. Ale kde toho dobrého sehnat? I právníka seženete na CINCINK. Zatímco banální odpovědi na otázky typu „jak na daň z prodeje nemovitosti“ najdete přímo na stránce realitního portálu, s těmi složitějšími vám pak poradí právník, kterého si přes CINCINK objednáte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient