Rentgenové skenery Nuctech jsou připraveny pro hry v Riu

Rentgenové skenery Nuctech jsou připraveny pro hry v Riu

Protože jsou olympijské hry v Riu za dveřmi, společnost Nuctech připravila více než 200 rentgenových skenerů pro bezpečnostní kontrolu nákladu a zavazadel. Toto zařízení bylo objednáno vedením města Rio de Janeiro a bude pomáhat při zajišťování bezpečnostních opatření během olympijských her v Riu.Příprava rentgenového zařízení v místě konání OH v Riu (PRNewsFoto/NUCTECH CO LTD)

 

Bezpečnost je velmi citlivým tématem a je na ni kladen velký důraz. Olympijský výbor se zavázal zorganizovat velkou sportovní událost se zajištěním bezpečnosti lokalit. Pro zajištění bezpečnosti těchto her zahájila Brazílie největší plán bezpečnosti ve své historii, jehož součástí je 850 000 osob (policistů, požárníků, vojáků) a jedná se o dvojnásobně větší zabezpečení než při hrách v Londýně.

Jako dodavatel bezpečnostních řešení a služeb pro mnoho velkých sportovních akcí poskytla společnost Nuctech bezpečnostní služby při organizaci mistrovství světa v atletice v Pekingu 2015, wimbledonského tenisového turnaje 2015, zimních olympijských her v Soči 2014, fotbalového mistrovství světa v Brazílii 2014, asijských her v Guangzhou 2010 a olympijských her 2008 v Pekingu. Společnost Nuctech je se svými letitými zkušenostmi dobře připravena pomoci vedení města Rio de Janeiro.

Rentgenové zařízení je v současné době na své cestě do Ria a bude nainstalováno, otestováno a doladěno, aby poskytovalo zabezpečení nejvyšší úrovně.

Zakázku na dodání přístrojů získalo Nuctech od místního vedení města Rio a tyto budou dále instalovány v obchodních centrech, dopravních uzlech a ostatních místech v Brazílii. Po hrách v Riu budou tyto přístroje využity brazilskou státní komisí pro vězeňství.

„Je to podruhé, kdy Nuctech dodává bezpečnostní služby do Brazílie, a co činí Nuctech hlavním dodavatelem bezpečnostních produktů, je lokalizace jeho podniku, výtečná kvalita produktů, výborná schopnost realizace a nabyté znalosti místních poměrů,“ uvedl Chen Yongjian, ředitel společnosti Nuctech Brazil.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient