Slušnej kanál Open Air Festival přímo v centru Prahy

Slušnej kanál Open Air Festival přímo v centru Prahy

Rocková televize Slušnej kanál TV a legendární hudební magazín Rock & Pop slaví v květnu narozeniny a při této příležitosti se uskuteční první ročník nového Open Air Festivalu. Přímo v centru Prahy, na atletickém stadionu v Riegrových Sadech (Praha 2 – Vinohrady), si užijete rockovometalový nářez a pokud budete mít štěstí, můžete po skončení festivalu odejít se skvělou kytarou Ibanez v hodnotě 10.000 Kč.

Každý, kdo přijde 28. 5. 2016 na festival mezi 12. a 13. hodinou, obdrží očíslovaný lístek. Ze všech lístků se bude v závěru večera losovat šťastný výherce kytary.

Slušnej kanál Open Air Festival bude rockový mejdan se spoustou hudebních událostí.

Dymytry představí vedle osvědčených skladeb i ty z čerstvého alba Agronaut. Bude to nářez ve velkém stylu, jak se na vystoupení téhle kapely v maskách sluší. Jolly Joker And The Plastic Beatles of The Universe, legenda českého crossoveru, při svém vystoupení pokřtí vinylovou podobu svého debutového alba Heavy, Funky, Boxing n‘ Roll, které nikdy předtím jako elpíčko nevyšlo. Kapela zakázanÝovoceodehraje na festivalu svůj první pražský koncert v nové sestavě a představí i novou tvorbu. Prague Conspiracy zahrají písničky ze svého zbrusu nového alba Inner Game a doplní je kousky, které nesmějí na koncertech této formace chybět. Rockscreamoví divoši Loco Loco vydali před pár týdny také nové album. Jmenuje se Kdo je víc a i z něho zazní na festivalu skladby. Slovenští Zoči Voči u nás mají silnou fanouškovskou základnu a jejich koncerty vysoké popularitě kapely zcela odpovídají. Energické sety nabídnou i crossoveroví Wait z Hradce Králové a poppunkoví Pražáci Maniac.

Merchandise všech vystupujících kapel, včetně jejich nejnovějších nosičů, najdete v areálu festivalu. Chybět nebude ani široký sortiment z e-shopu Slušnej kanál.

Celým programem bude provázet moderátor Martin Zeller (Cocotte Minute), který mj. v průběhu festivalu pokřtí i nový komunitní web s názvem Rockface, který je určen pro všechny hudební fanoušky a muzikanty.

V areálu bude také libové občerstvení z výtečné kuchyně Restaurant Music Baru Slušnej kanál, hamburgery, pravé hotdogy a grilované dobroty. Zkrátka nepřijdou ani vegetariáni, pro které bude připravený široký výběr bezmasých pokrmů. Samozřejmostí je široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů.

Hlavní program festivalu končí ve 22 hodin a poté následuje afterparty s DJ v Restaurant Music Baru Slušnej kanál, Ondříčkova 29, Praha 3 (700 m pěšky z Riegrových sadů).

Předprodej v síti Ticketstream za 299 Kč, na místě 350 Kč. Každý z předplatitelů hudebního magazínu Rock&Pop obdržel jeden lístek zdarma jako dárek k 26. narozeninám časopisu.

Akce probíhá pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové.

Soupis kapel a časový harmonogram

12:15 – 12:55 Maniac

13:20 – 14:00 Wait

14:30 – 15:20 Dymytry

15:50 – 16:40 Loco Loco

17:10 – 18:00 Zoči Voči

18:30 – 19:20 Prague Conspiracy

19:50 – 20:40 Jolly Joker & P.B.U.

21:10 – 22:00 zakázanÝovoce

festival.slusnejkanal.cz

Kontakt:

info@slusnejkanal.cz

Odkazy:

http://www.slusnejkanal.cz

http://www.rockandpop.cz

rockface.zone

Facebook event akce:

https://www.facebook.com/events/690971717672538

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient