Aldigo mění sektor erotických služeb

Společnice na jednu noc byly vždycky tabu? Ale prosím vás. Žijeme v 21. století a je potřeba si přiznat, že člověk je tvor společenský, má svoje potřeby a nechce být neustále sám. Pokud budeme holky na sex, prostitutky nebo lehké slečny (říkejte si jim, jak chcete) ignorovat, budou se v tomto odvětví vyskytovat stále ty stejné potíže.

Jelikož doposud holky na sex nikdo nekontroloval a nehlídal ani protistranu, která si je objednávala, docela často se stávalo, že se zákazníci k ženám chovali velmi hrubě. Výjimkou nebyly fyzické útoky ani znásilnění, setkalo se s nimi asi 90 % žen. A pánové z toho kolikrát také nebyli dvakrát nadšení. Najít slečnu, co by odpovídala jejich požadavkům, byl občas nadlidský úkol.

Aldigo chce propojit muže se společnicemi v jejich okolí

Všechno tohle se rozhodl změnit český startup Aldigo, který chce vnést světlo do erotických služeb. Touží zastávat právě roli prostředníka starajícího se o to, aby byly obě strany spokojené. Slečnám umožňuje nabídnout své služby, mužům zase najít odpovídající dívku. Oba dva účastníci setkání se pak ohodnotí, aby budoucí zájemci a slečny věděli, co mohou očekávat.

V současné době je Aldigo teprve v začátcích, zatím funguje pouze escort Praha, protože v našem hlavním městě je zájem o podobné služby nejvyšší jak z hlediska Čechů, tak turistů. Pracuje se i na mobilní aplikaci, která například umožní slečnám kdykoliv v případě potíží stisknout tlačítko, aby jim přišel někdo na pomoc.

Vše funguje napřímo, za aplikací nestojí žádná velká firma

Server není majetkem žádné zavedené společnosti, stojí za ním tým šesti nadšenců, kteří chtějí spojit dvě rovnocenné strany – zákazníky a společnice. Nejspíš i to je důvod, proč se uživatelé bez starostí registrují. Je jich už mnoho stovek, takže výběr je obrovský. Je jen otázkou času, kdy se Aldigo rozšíří i do dalších českých měst.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient