Formičky, formy, cukrářské potřeby

Kouzelné dorty, vynikající zákusky nebo znamenité cukroví jsou sice výhradně mistrovským dílem cukrářů, úžasných maminek i skvělých babiček, ale bez značné podpory kvalitních forem a formiček, vykrajovátek a báboviček by sotva spatřili světlo cukrářského ráje. A kde sehnat všechny pomůcky, které ke svému dílu potřebujete? Kde jinde než u odborníků, kteří se výrobou a prodejem pomůcek na pečení zabývají už více než dvacet let.

Společnost ceske-formicky.cz se specializuje na komplexní nabídku potřeb na pečení, a to jak vlastní výroby, tak i dalších, cukráři prověřených výrobků, tuzemských i zahraničních firem. Stačí nahlédnout internetový katalog portálu společnosti www.ceske-formicky.cz a v přehledně rozčleněných sekcích najít tu pravou cukrářskou pomůcku, která vám pomůže s mistrovským dílem vašeho cukrářského umu.

VYKRAJOVÁTKA, FORMIČKY NA CUKROVÍ, DORTOVÉ FORMY

Ať už ve svých kuchyních a výrobnách tvoříte výrobky tradiční či moderní cukrařiny, letitými či soudobými technologiemi, naše cukrářské pomůcky vám ve vašem úsilí nepochybně pomohou. Vykrajovátka či formičky na cukroví klasických tvarů i složitějších obrazců udělají i z toho nejjednoduššího receptu slavnostní záležitost. Prvotřídní dortové formy a formy na bábovky rozmanitých tvarů jsou základem každého úspěchu domácího i výrobního pečení.

CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY

Cukrářské řemeslo je plné kreativity a umělecké zručnosti a i ti, kteří zrovna nejsou nadáni talentem jemné obratnosti, mohou s cukrářskými vychytávkami nejen uspět, ale doslova zazářit. A tak nejrůznější sáčky, nástavce a špičky na zdobení nesmí ve vaší kuchyni rozhodně chybět. Cukrářské kleště, kostice na modelování, pestíky květin, aranžovací dráty, strukturální folie a mnoho dalších vychytávek dá vašim cukrářským výrobkům punc jedinečnosti a originality. A aby konečný výrobek dosáhl zaslouženého úspěchu, je třeba jej nakonec náležitě prezentovat, tedy muffiny vystavit ve speciálním stojanu, zákusky na podnosech, dorty na tácech, podepřeny efektními řeckými sloupy, aby vaše snaha vynikla v celé své kráse.

CUKRÁŘSKÉ POLOTOVARY

Současná moderní cukrařina s sebou nese množství postupů i technologií urychlujících výrobu, které se setkaly s velkým úspěchem napříč profesionální i domácí gastronomií. A tak se předem připravené polevy, modelovací hmoty, ale i krémy, polevy a náplně, staly běžnou součástí cukrářského pečení.

Veliký výběr cukrářských forem, pomůcek i nezbytných cukrářských produktů najdete nejen na internetovém portále www.ceske-formicky.cz, ale i ve vzorkové prodejně společnosti. Nahlédněte do rozsáhlé nabídky a vyberte si vše pro svou cukrářskou práci. Vzhledem k výrobní činnosti firmy a velkým skladovým kapacitám se můžete těšit na svou objednávku v co nejkratším dodacím termínu.

V naší nabídce si vyberou i profesionální výrobny a prodejci, pro které jsme připravili speciální velkoobchodní nabídku. Naší prvořadou snahou je spokojený zákazník, a proto nenajdete-li co jste hledali, kontaktujte nás, budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient