Western Union uvádí inovaci pro podporu globálního obchodu

Western Union uvádí inovaci pro podporu globálního obchodu

Western Union uvádí rozšířenou inovaci pro podporu globálního obchodu: Technologie vytváří pro malé a střední podniky ekonomiku bez hranic

Společnost Western Union Business Solutions, obchodní segment společnosti Western Union Company (burzovní index NYSE: WU) a přední společnost v odvětví globálních platebních služeb, dnes uvedla rozšířené schopnosti své digitální obchodní platformy WU® EDGE, zahrnující rozšíření sítě bez poplatků* a dostupnost pro sedm nových trhů: Hong Kong, Rakousko, Francie, Německo, Itálie, Polsko a Česká republika.

Po uvedení na trh se nová funkce platební sítě bez poplatků* rozšíří až na 51 národních měn třinácti zemí. Dále se zvýší rychlost přeshraničních plateb, což umožní převod finančních prostředků od kupujících k prodejcům na platformě WU EDGE během několika minut.

Kerry Agiasotis, prezident společnosti Western Union Business Solutions, řekl:„Nákup a prodej v zahraničí nebyl nikdy snazší. Nyní lze provést mezinárodní obchodní platbu během několika minut.“

EDGE (Enterprise Digital Global Exchange, Globální digitální výměna mezi podniky) je nejnovější technologická inovace uvedená společností Western Union Business Solutions. Od svého uvedení na trh se rozšířila z původních šesti hlavních trhů (Velká Británie, USA, Kanada, Austrálie Nový Zéland a Singapur) do dalších sedmi zemí (Hong Kong, Rakousko, Francie, Německo, Itálie, Polsko a Česká republika), celkem na 13 trhů.

Kerry Agiasotis dodal: „Od uvedení na trh využívají platformu WU EDGE podniky na celém světě k podpoře svých investic, svého úsilí o růst, a k poskytování pracovních míst pro budoucnost. Na dnešní oznámení jsme velmi hrdí, a vnímáme sami sebe jako obchodní partnery pro naše zákazníky z řad malých a středních podniků.

„Tento průběžný vývoj událostí kolem platformy WU EDGE je jen začátek. Chceme spojovat kupující a prodávající po celém světě. Chceme je připojit k jediné platformě B2B, která posiluje připojení a platby v reálném čase po celém světě,“ uzavřel Agiasotis.

Platforma WU EDGE pomáhá firmám s mezinárodními požadavky:

– Spojuje kupující a prodávající – Platforma WU EDGE sjednocuje pracovní toky splatných účtů a pohledávek s EIPP (Electronic Invoice Presentment and Payment, Elektronické předkládání faktur a platby). To umožňuje účtování mezi kupujícími a prodávajícími prostřednictvím jediné globální platformy. Malé a střední podniky mohou přizvat stávající i nové partnery k obchodu po celém světě, a komunikovat s nimi v reálném čase, a tím potenciálně posilovat obchod a růst.

– Prohloubení vhledu a analýzy – Platforma WU EDGE poskytuje podnikům důležitý vhled, který jim pomůže orientovat se v měnovém riziku a využít příležitosti vyplývající z mezinárodních plateb. Moduly pro správu zahraniční hotovosti a obchodní zpravodajství jsou vybaveny silnými nástroji, které zákazníkům poskytují nové poznatky, důležité pro optimalizaci jejich peněžní toků a zisků.

– Posílení důvěry v přeshraniční obchodování – Platforma WU EDGE dává malým a středním podnikům jistotu, že mohou podnikat efektivně v měřítku celého světa. Tato nová funkce využívá celosvětovou přítomnost společnosti Western Union a jedinečnou síť bankovních účtů společnosti Western Union v příslušných zemích k nákladově úspornému převádění prostředků mezi kupujícími a prodávajícími v několika minutách.

* Western Union Business Solutions vydělává peníze na kurzových výměnách

O společnosti Western Union

Western Union Company (burzovní index NYSE: WU) je přední společnost v odvětví globálních platebních služeb. Spolu se svými značkovými platebními službami Vigo, Orlandi Valuta, Pago Facil a Western Union Business Solutions poskytuje Western Union spotřebitelům a firmám rychlý, spolehlivý a pohodlný způsob, jak posílat a přijímat peníze po celém světě, zasílat platby a nakupovat peněžní poukázky. K 30. březnu 2016 byla k dispozici nabídka značkových služeb Western Union, Vigo a Orlandi Valuta prostřednictvím kombinované sítě více než 500 000 agentských míst ve 200 zemích a teritoriích a na více než 100 000 bankomatech a stáncích. Tato nabídka umožňuje posílat peníze na více než miliardu účtů. V roce 2015 provedla společnost Western Union Company 262 milionů transakcí mezi spotřebiteli na celém světě. 82 miliard dolarů jistiny bylo zaplaceno mezi spotřebiteli, a 508 milionů tvořily obchodní platby. Další informace najdete na stránkách www.westernunion.com.

WU-G

Originální verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160718005079/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient