Získejte pronájem obchodních prostor v Liberci na 2 měsíce zdarma

V podnikatelském světě se vám budou neustále naskytovat atraktivní příležitosti. Ačkoliv je obtížné vybudovat si stabilní a prosperující podnik, měli byste být otevření novým možnostem. Určitě byste neměli zůstávat na jednom místě, protože se o vás nikdo nedozví a budete stále na stejném bodu mrazu. Otevřete si pobočky v dalších městech, jako je Liberec. Statutární město nacházející se na severu Čech má přes 100 tisíc obyvatel, tudíž potenciálních zákazníků a klientů je zde více než dost.

V první řadě budete potřebovat reprezentativní obchodní prostory, přičemž pronájem obchodních prostor Liberec má ve své kompetenci developerská a realitní společnost CREAM Reality. Ještě před oslovením této společnosti byste si měli jasně stanovit požadavky na budoucí komerční prostory, například umístění, rozloha, vybavení a podobně. Například pokud plánujete otevřít obchod, neobejdete se bez skladu.

Kancelář by vás měla reprezentovat

Jestliže nabízíte služby, potom vám přijde vhod kancelář s neotřelým vzhledem a prestižní adresou. S kanceláří v centru města budete na klientelu působit důvěryhodně. V Liberci se nabízí hned několik možností, přičemž velké popularitě se těší stylová nemovitost na ulici 1. Máje nedaleko centra města. Samozřejmostí je možnost parkování ve dvoře budovy, perfektní dopravní dostupnost a vysoká koncentrace osob. Znamená to tedy, že budete neustále na očích.

Pokud vás pronájem komerčních prostor v Libereci zaujal, jistě vás potěší skutečnost, že získáte pronájem na dva měsíce zcela zdarma. Tuto výhodu ocení zejména začínající byznysmeni, kteří se snaží při rozjezdu svého obchodu ušetřit každou korunu.

Vaším parťákem při zprostředkování pronájmu nejen v Liberci se stane CREAM Reality. Tento odborník nabízí profesionální služby na realitním trhu, přičemž mezi jeho další činnosti patří správa nemovitostí, dodávka elektrické energie a plynu, správní řízení a IT servis.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient