Nákup manipulační techniky: Dbejte na kvalitu a rozumnou cenu

Ve většině výrobních, ale i prodejních firem hrají velmi důležitou roli skladové zásoby. Právě jimi je zapotřebí se často probírat, a proto se neobejdete bez kvalitní a spolehlivé manipulační techniky. Jejím základem bývají vysokozdvižné vozíky. Ty dnes na trhu prodává velké množství společností. Ne vždy je ale dostanete v dobrém stavu a za výhodnou cenu. I proto se zaměříme na prodej vysokozdvižných vozíků u společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Právě ji a její nabídku si představíme v následujících řádcích.

Specialista na manipulační techniku

Pří nákupu vysokozdvižných vozíků je zapotřebí brát ohled i na servis, provoz a další aspekty. To si společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. uvědomuje a nabízí nejen prodej techniky, ale i servisní služby a poradenství v této oblasti. Na trhu již úspěšně působí více než 15 let. U nás jde o jedničku mezi prodejci manipulační techniky a aktivity této firmy směřují hodně i do zahraničí. Disponuje dvěma sklady v Červené Vodě a v Praze.

Prohlížejte online, nebo se podívejte do showroomu

Jestliže si budete chtít prohlédnou vysokozdvižné vozíky online z pohodlí domova, případně firmy, podívejte se přímo na stránky www.vzv.cz. K dispozici je zde více než 800 kusů manipulační techniky nejznámějších značek, jimiž jsou třeba BT, Toyota, Still, Nissan, Linde, Jungheinrich, Komatsu či Hyster. Volit lze jak vozíky poháněné naftou, tak i LPG varianty anebo ty elektrické. Pokud se budete chtít podívat na jednotlivé modely osobně, máte možnost vyzkoušet si je přímo v showroomu.

Nové, či bazarové?

I na tuto otázku vám najdeme odpovědět. Repasované vozíky jsou díky repasi ve špičkové kvalitě. Vozíky tak nerozeznáte od zcela nových. Bazar vysokozdvižných vozíků disponuje velmi pestrou nabídkou. Stejně tak se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis. Ke každému modelu samozřejmě dostanete i příslušenství dle vaší potřeby. Vidle, nástavce, kryty světel a další sortiment lze pohodlně dokoupit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient