Skládací plastové přepravky pro efektivní logistické procesy

Folding Galia - 600 x 400 x 314mm

Potřebuje Vaše společnost ušetřit náklady na přepravu a uskladnění zboží? Schoeller Allibert Vám nabídne optimální řešení pro Vaše podnikání. Plastové skládací přepravky jsou jednou z mnoha optimálních možností.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Výroba se modernizuje a automatizuje. Poptávka po kvalitních plastových obalech rychle roste a Schoeller Allibert je na to připravený. Pokud potřebujete bezpečně a efektivně převést nebo uskladnit zboží, tak jsou pro Vás ideální skládací přepravky.

Nesporná výhoda plastových skládacích přepravek oproti klasickým dřevěným nebo kovovým je jejich vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhodobá životnost. Odlehčená, ale bytelná konstrukce dokáže pojmout stejné nebo větší množství objemu zboží jako přepravky z jiných materiálů. Díky chytrému skládacímu mechanismu je možné prázdné přepravky jednoduše a rychle složit. Hojně žádaným produktem je přepravka Prelog, která dokáže ušetřit až 80 % místa. Se skládacími přepravkami se snadno manipuluje a jsou přizpůsobeny do automatizovaných procesů.

Skládací přepravky jsou stohovatelné, to znamená, že přepravky lze na sebe bezpečně naskládat a skladovat zboží do výšky. Stohovaním naplněných, ale i prázdných přepravek zefektivňujete Vaše logistické procesy. Výrobce nabízí také náhradní komponenty, které lze snadno vyměnit za poškozené díly. Skládací přepravky jsou 100% recyklovatelné, takže koupí plastových přepravek nezatěžujete životní prostředí. Přepravky společnosti Schoeller Allibert jsou jednoduché na údržbu a použití, díky čemuž jsou vhodné pro široké spektrum odvětví. Plastové skládací přepravky najdou využití v automobilovém nebo potravinářském průmyslu. Vhodné jsou také do průmyslové výroby nebo zemědělství.

Nabídka produktů, které Schoeller Allibert nabízí je široká, zaměřují se totiž téměř na každé odvětví trhu ve výrobě. Pokud uvažujete o změně v logistických procesech, stačí si jen vybrat z nabídky nebo se obrátit přímo na společnost Schoeller Allibert, která Vám dokáže udělat návrh přímo na míru, a rádi Vám se vším pomůžou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient