Profi úklidové stroje na podlahu – to jsou mycí stroje TENNANT

Mycí stroje TENNANT jsou doslova legendou. Není se čemu divit, když tato čisticí technika nabízí prostředky pro profesionální úklid již 140 let. Specializuje se na řešení průmyslového úklidu pro řadu odvětví. V České republice a rovněž na Slovensku funguje již od roku 2011 přímé zastoupení. Jsou jím společnosti TCS Česká republika s.r.o. a TCS Slovenská republika s.r.o. (TCS = Tennant Cleaning Solutions).

Společnost TENNANT pomáhá firmám s tím, co není sice jejich core businessem, ale je nezbytným předpokladem vedoucím ke zdravějšímu a bezpečnějšímu prostředí. Čistější, zdravější a bezpečnější pomáhá společnost udržovat jak vnitřní, tak venkovní prostory komerčních i průmyslových objektů, ale též města a obce. Spektrum nabízených výrobků je skutečně velké. Výrobky začínají profi vysavači, následují jednokotoučové rozmývací stroje, vysoušeče, leštičky, podlahové mycí automaty a čističe koberců. Zejména pro exteriérový úklid je určená celá škála výrobku z oblasti komunální techniky a rovněž speciální mechanizace.

Kvalitní, účinné a zelené

Firma dbá na kvalitu a efektivitu svých výrobků ve třech oblastech: CLEAN, LEAN a GREEN. Nabízí výrobky s nejlepším čisticím účinkem, s nejvyšší kvalitou a spolehlivostí. Každý mycí stroj pracuje s nejvyšší efektivitou a snižuje požadavky a náklady na úklid. Současně jde o techniku šetrnou k životnímu prostředí.

Mycí stroje na podlahu i další úklidová technika TENNANT se prostřednictvím výrobních závodů vyrábí celkem v 66 zemích světa. Rovněž výrobní závody jsou po celém světě. Technika se vyrábí v USA, v Nizozemí, ve Velké Británii, v Brazílii i v Číně. Společnost zaměstnává více než 3000 zaměstnanců.

Hledáte spolehlivou a osvědčenou úklidovou techniku?

Zastoupení TENNANT, společnost TCS, vám nabídne mycí stroje na podlahu, průmyslové vysavače, jednokotoučové stroje, kobercové extraktory, mycí stroje s chodící obsluhou i s obsluhou sedící, zametací stroje s chodící i se sedící obsluhou, kombinované (mycí a zametací) stroje, komunální stroje, úklidové stroje VLX i ORBIO stroje, kdy lze jedno zařízení využívat k vícero činnostem na několika místech. Stroje si lze koupit i pronajmout. Součástí kompletního zákaznického servisu je rovněž nabídka financování a servis strojů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient