Gastro zařízení všeho druhu za výbornou cenu – včetně montáže

Rozjet vlastní podnikání není žádná hračka. V oblasti gastronomie to platí dvojnásob, což vám jistě potvrdí každý, kdo se již pokoušel otevřít vlastní provozovnu. Základem je kvalitní gastro vybavení, které váš podnikatelský záměr vyzvedne na novou úroveň.

Vše na jednom místě

Restaurace, hotely, pizzerie, výčepy, školní kuchyně a jídelny, řeznictví… Seznam gastronomických provozoven je doslova nekonečný, a ačkoliv se jednotlivé druhy liší svým účelem a klientelou, jedna věc platí pro všechny: nemohou fungovat bez profesionálního gastronomického vybavení. Mezi ně patří pestrá škála strojů, nádob a dalších produktů. Příprava chutných, voňavých a vzhledově atraktivních pokrmů se neobejde bez velkého výběru gastronádob a kvalitní varné techniky, kterou můžete obohatit pecemi na pizzu, speciálními stroji na zpracování masa, šikovnými kuchyňskými roboty a nejrůznější drobnou technikou od kávovarů přes výrobníky ledu až po vaflovače. Dále je nutné pořídit výčepní zařízení, chladicí zařízení k uchovávání surovin a nezřídka také termoporty pro přepravu stravy. S nádobím pomůžou profesionální myčky. Aby byl i ve velkokuchyních stále čerstvý vzduch, nevyhnete se pořízení profesionální digestoře. Jistě oceníte, budete-li moci veškeré gastro zařízení sehnat na jednom místě.

Na cenu se hledí

Základním požadavkem při vybavování nové gastro provozovny je kvalita, protože je však třeba pořídit mnoho nákladných kousků, vyplatí se hledět i na cenu. Bonusem pak je, podaří-li se najít dodavatele, který je schopen vám v začátcích odborně poradit, vybrané výrobky dodat a postarat se o jejich instalaci, případně o záruční i pozáruční opravy. Právě takovou firmou je Gastrocentrum Písek s.r.o., jehož zaměstnanci vás zodpovědně provedou celým procesem od plánování projektu až po montáž veškerých přístrojů. Ve svém katalogu má profesionální vybavení od českých i zahraničních výrobců, stačí si jen vybrat – pohodlně a přímo z domů. Na svých stránkách provozuje také gastro bazar, v němž nakoupíte mimořádně výhodně. Máte záruku, že získáte funkční a málo používané zařízení za příjemnou cenu, které vám bude ještě dlouho sloužit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient